Future Group

Dla kandydata

praca dla obcokrajowców

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją pracy zajmującą się rekrutacją pracowników dla zakładów produkcyjnych w Polsce i Czechach.

Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż (produkcyjna, budowlana, spożywcza).

Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące pracy oraz pracodawców poszukujących pracowników.

Praca na produkcji dla cudzoziemców. Oferty pracy dla Ukraińców i nie tylko

Jesteś cudzoziemcem i poszukujesz właśnie zatrudnienia w Polsce? Nasza agencja pracy tymczasowej staje na wysokości zadania i oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Doskonale wiemy, że polscy przedsiębiorcy są coraz bardziej otwarci na podejmowanie współpracy z osobami z innych krajów, a szczególnie przy wsparciu agencji pracy tymczasowej.
Posiadamy szeroką bazę ofert pracy dedykowanych właśnie obcokrajowcom. Przekonaj się o tym i zobacz, jakie usługi jesteśmy w stanie Ci zagwarantować.
Dbamy o kompleksowość i dokładamy starań, by do każdej osoby podchodzić w sposób indywidualny, zapewniając profesjonalizm i zadowolenie. Dołącz do grona zadowolonych pracowników, które znalazły zatrudnienie właśnie dzięki nam.
praca na produkcji
praca dla cudzoziemców

Praca dla obcokrajowców
– pomożemy Ci ją znaleźć

Obcokrajowcy coraz częściej interesują się przyjazdem do Polski i podjęciem pracy na terenie naszego kraju. Przybywa coraz więcej osób ze wschodniej granicy, ale także cudzoziemców z innych kontynentów.
Polscy przedsiębiorcy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród pracowników, o czym możesz się przekonać także i Ty, wybierając profesjonalną pomoc naszej agencji pracy tymczasowej. Nieustannie aktualizujemy szeroką bazę ofert pracy, które dedykowane są pracownikom fizycznym z różnych sektorów.
Gwarantujemy indywidualne podejście, zaangażowanie i efektywność. Wszystko dzięki naszemu doświadczeniu oraz nieustannie podnoszonym kompetencjom. To właśnie one pozwalają nam rozwijać się i stanowić konkurencyjne na rynku rozwiązanie.
Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług. Zajmujemy się kompleksową obsługą pracodawców oraz pracowników. Rekrutujemy pracowników z zagranicy, a przy tym dopełniamy wszelkich formalności administracyjno-kadrowych na etapie zatrudnienia. Dzięki naszemu podejściu każdy cudzoziemiec szukający pracy zyskuje profesjonalne wsparcie, komfort oraz bezpieczeństwo.
Współpracujemy z renomowanymi zakładami, by zapewniać naszym klientom jak najlepsze warunki do pracy.

Legalizacja pracy cudzoziemców i inne formalności

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób – zarówno pracodawców, jak i pracowników – dużym problemem w kontekście zatrudniania obcokrajowców jest sprawne załatwienie wszystkich niezbędnych dokumentów, min. legalizacja pracy i pobytu. Zadbanie o formalności nie należy do łatwych, a szczególnie dla osób, które nie miały z tym wcześniej do czynienia bądź nie dysponują czasem, by nieustannie dokształcać się i być na bieżąco z pojawiającymi się nowelizacjami. Na szczęście z pomocą przychodzą nasi koordynatorzy, którzy dzięki wiedzy oraz umiejętnościom są w stanie zapewnić pracownikom legalną pracę tymczasową na terenie Polski.
Odciążamy w kwestiach formalnych i proponujemy kompleksowe wsparcie, by wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Pracodawca nie będzie musiał doglądać zbierania zezwoleń, a Ty zyskasz profesjonalną pomoc, by jak najszybciej domknąć te niekiedy problematyczne zadania.
praca dla ukraińców

Pracownik produkcji i nie tylko – praca tymczasowa LUB STAŁA dzięki nam

Znamy potrzeby rynku pracy i wiemy, gdzie występują braki kadrowe albo w jakich obszarach ważne jest wsparcie sezonowe, by zapewnić efektywne działanie przedsiębiorstwa. Praca na produkcji, jako kierowca czy elektromonter to tylko wybrane oferty, gdzie poszukujemy pracowników. W takie miejsca kierujemy właśnie pracowników tymczasowych, których pozyskujemy przez naszą agencję. Coraz więcej pracowników z Ukrainy oraz cudzoziemców korzysta z naszych usług, co jest doskonałym potwierdzeniem naszej renomy i zaufania, jakim obdarza nas duże grono osób z Polski i nie tylko. Dokładamy starań, by współprace przebiegały w transparentny, wygodny i bezpieczny sposób. Organizowane przez nas rekrutacje są na najwyższym poziomie, dbamy o legalność zatrudnienia cudzoziemców, wspieramy ich, ułatwiamy dostęp do szkoleń i kursów.

Zapewnij sobie pewne zatrudnienie, które możesz zdobyć właśnie dzięki nam.

WSPÓŁPRACUJEMY Z PRESTIŻOWYMI MARKAMI

Kierujemy się dewizą, że pracujemy z najlepszymi dlatego z dumą prezentujemy naszych partnerów.
Czy pracujemy już dla Ciebie?

Współpraca z firmami produkcyjnymi

FUTURE KRZYSZTOF AKONOM

ul. Racławicka 9/5
47-200 Kędzierzyn-Koźle

REGON: 532324156
NIP: 749-147-04-04

Nie czekaj i wypełnij formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Przekazane dane kontaktowe zostaną użyte tylko do kontaktu i nie będą używane w innych celach oraz udostępniane innym podmiotom.

Administratorem danych osobowych jest FUTURE Krzysztof AKONOM, Racławicka 9/5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, Numer NIP 532324156 .. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody:

  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO, w celu realizacji niniejszego zgłoszenia;
  • Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zgłoszenia;
  • posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody
  • w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • masz prawo do wniesienia skargi do GIODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Nie jesteś zobowiązana/y do ich podania;
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.