Future Group Company

Klika słów o nas

Jesteśmy zespołem gotowym zaoferować Ci najlepsze rozwiązanie.

Jesteśmy agencją pracy zajmującą się rekrutacją pracowników dla zakładów produkcyjnych w Polsce i Czechach. Firmy należące do grupy, założone przez Pana Krzysztofa Akonom, tj.., Future Krzysztof Akonom, Future Północ Sp. z o.o, Future Południe Sp. z o.o. , Hope AP Sp. z o.o. oraz Legal Work Sp. z o.o. obejmują swoim działaniem teren całego kraju. Zapewniamy dobór pracowników o pożądanych kwalifikacjach dla wszystkich branż. Obecnie nasz potencjał to 1200 pracowników. Jesteśmy efektywni dzięki przeprowadzaniu skutecznej rekrutacji oraz profesjonalnej selekcji.

Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż (produkcyjna, budowlana, spożywcza).

Posiadamy własne Hotele pracownicze mogące zakwaterować ponad 180 pracowników, pracownicy mogą odbyć w nich kwarantannę jak również zostać zakwaterowani.

Dysponujemy własnym transportem gwarantując terminową dostawę pracowników do Polski.

Dodatkowo wdrożyliśmy nowy projekt, dzięki któremu oferujemy naszym klientom rekrutację pracowników z Wietnamu, Nepalu, Bangladeszu oraz z Chin. Pracownicy z Wietnamu rekrutowani są za aprobatą Ministerstwa a przy rekrutacji pracowników z Nepalu i Bangladeszu współpracujemy z pięcioma agencjami partnerskimi.

Dla twojego komfortu i spokoju.

Nasza oferta jest skierowana dla tych, którzy nie potrzebują więcej zmartwień.

Praca
Nasza Firma to żywy organizm, który nieustannie pracuje na budowanie marki, a w roku 2020 zaufało nam ponad 3000 pracowników z Ukrainy. Przeprowadzamy rekrutację indywidualną dostosowaną ściśle do potrzeb naszego klienta, zapewniając dostarczenie pracownika spełniającego konkretne wymagania m.in. spawaczy i lakierników, pracowników produkcyjnych, pakowaczy itd.
prace tymczasowe
Praca w przemyśle spożywczym

Napisali o Nas

Cieszymy się, że możemy pokazać kilka opinii naszych partnerów, którzy nie ukrywają dumy z naszej współpracy.

Z przyjemnością rekomendujemy Future Group. Dotychczasowy przebieg współpracy przebiegał profesjonalnie i sprawnie. Agencja zatrudnienia wykazała się doskonałą jakością i starannością. Firma zapewnia swoje usługi w sposób należyty i z właściwą determinacją. Jest partnerem godnym zaufania, który cechuje się elastycznością oraz zrozumieniem.

Cieszy nas fakt że możemy polecić hop-up za solidne wsparcie naszych działań biznesowych.

Zbigniew Jaskuła, Instytut Mechaniki

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej pracy z firmą future północ sp z o.o., która nieprzerwanie trwa od listopada 2016 roku. Współpraca z firmą Future Północ umożliwiła nam profesjonalne i szybkie wsparcie sektorów produkcyjnych w naszej firmie. Odpowiedni dobór pracowników z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami przełożył się na efekty i spełnił nasze oczekiwania zapewniając należyty poziom wykonywanych usług. Polecamy usługi firmy Future Północ wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość i dostosowanie do potrzeb klienta oraz partnerstwo w biznesie

Mariusz Krogulewski, Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych.

Rekomendujemy firmę Future Północ jako profesjonalnego i odpowiedzialnego kontrahenta. Firma świadczy usługi agencji zatrudnienia z właściwą starannością i efektywnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i dostarczanych nam pracowników.
Firma zapewnia profesjonalne usługi i sprawnie koordynuje swoje działania, cieszy się naszym dużym zaufaniem, co jest dobrą prognozę dla dalszej i szerszej współpracy.
W związku z powyższym możemy szczerze polecić future jako partnera biznesowego.

Katarzyna Stankiewicz, HITACHI
Work
Hr work

Jesteś kandydatem i poszukujesz pracy?

Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnorodnych branż, poszukujemy pracowników w szeroko pojętych branżach produkcyjnej, budowlanej, czy spożywczej. Zobacz jakie oferty pracy proponujemy i skontaktuj się z nami.

Odwiedź naszą stronę z ofertami i wypełnij formularz.
Na pewno niezwłocznie się odezwiemy!

Poszukujesz solidnego partnera w biznesie?

Jesteśmy firmą biorącą udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Swoimi działaniami wspieramy naszych partnerów i dążymy do satysfakcjonującej i trwałej współpracy.

Jako firma jesteśmy po to aby wspierać biznes, pomagać w rozwoju i odpowiadać na potrzeby naszych partnerów.