Future Group

Dla pracodawcy

wynajem pracowników

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją pracy zajmującą się rekrutacją pracowników dla zakładów produkcyjnych w Polsce i Czechach. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż (produkcyjna, budowlana, spożywcza).

Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące pracy oraz pracodawców poszukujących pracowników.

Dlaczego my?

 • Brak kosztów związanych z rekrutacją i preselekcją kandydatów.
 • Jedynym kosztem dla Państwa jest jedna faktura za usługę po zakończeniu okresu rozliczeniowego wynikająca z iloczynu stawki godzinowej i ilości faktycznie przepracowanych godzin w miesiącu.
 • Stosunek pracy nawiązywany jest między pracowni­kiem, a naszą Firmą, wszelkie formalności są po naszej stronie.
 • Gwarancja zatrudniania tylko sprawdzonych pracow­ników.
 • Rozwiązanie stosunku pracy po naszej stronie.
 • Elastyczność zatrudnienia i pełna kontrola nad kosztami pracowniczymi.
 • W przypadku zatrudnienia pracowników gwarancja dopełnienia absolutnie wszystkich formalnych i prawnych szczegółów przez naszą stronę.
 • Posiadanie mocno zdeterminowanych pracowników. których możliwości pobytu w Polsce są powiązane z posiadaniem zatrudnienia w konkretnym miejscu pracy.
 • Posiadamy własne Hotele pracownicze mogące zakwaterować ponad 180 osób. Pracownicy mogą odbyć w nich również kwarantannę.
Firma HR
Mapa Świata

WDRAŻAMY NOWY PROJEKT

Rekrutacja pracowników z Wietnamu. Nepalu. Bangladeszu oraz z Chin.
Pracownicy z Wietnamu rekrutowani są za aprobatą Ministerstwa!

0
osób znalazło dzięki nam pracę
0
pracodawców zaufało nam
0%
satysfakcji naszych klientów
Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie, które w dobie zmieniającej się sytuacji rynkowej pozwalają na skuteczniejszą rekrutację pracowników o poszukiwanych przez klientów kwalifikacjach dla różnych branż. Przeprowadzamy rekrutację indywidualną dostosowaną ściśle do potrzeb naszego klienta. zapewniając dostarczenie pracownika spełniającego konkretne wymagania.
icon

Gwarancja terminowego dostarczania pracowników.

Ikona certyfikat

Brak przeciwwskazań zdrowotnych pracowników do wykonywania pracy.

ikona praca
Możliwość pracy w zwiększonym wymiarze godzin.
Ikona praca przy komputerze
Dedykowana opieka osoby koordynującej po stronie naszej firmy.
ikona praca
Czas na weryfikację pracownika.
praca tymczasowa
Niezwłoczna wymiana pracowników niespełniających obranych kryteriów.
praca godzinowa
Gwarancja dostarczenia pracowników w określonym czasie od podpisania umowy.
praca z hotelem pracowniczym
Zakwaterowanie po stronie naszej firmy.
pracownik ikona
Stawka jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.
ikona2
Gwarancja działania zgodnie z aktualnymi przepisami.
ikona pracy
Legalizacja i zatrudnienie pracowników po stronie naszej firmy.
pracownik wynajem
Dowóz pracowników po stronie naszej firmy.

Pracujemy dla najlepszych

Kierujemy się dewizą, że pracujemy z najlepszymi dlatego z dumą prezentujemy naszych partnerów.
Czy pracujemy już dla Ciebie?

W dotychczasowej działalności firm z grupy Krzysztofa Akonoma nasi pracownicy wspomagali m.in. takie zakłady jak:

Napisali o Nas

Cieszymy się, że możemy pokazać kilka opinii naszych partnerów, którzy nie ukrywają zadowolenia z naszej współpracy.

Z przyjemnością rekomendujemy Future Group. Dotychczasowy przebieg współpracy przebiegał profesjonalnie i sprawnie. Agencja zatrudnienia wykazała się doskonałą jakością i starannością. Firma zapewnia swoje usługi w sposób należyty i z właściwą determinacją. Jest partnerem godnym zaufania, który cechuje się elastycznością oraz zrozumieniem.

Cieszy nas fakt że możemy polecić hop-up za solidne wsparcie naszych działań biznesowych.

Zbigniew Jaskuła, Instytut Mechaniki

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej pracy z firmą future północ sp z o.o., która nieprzerwanie trwa od listopada 2016 roku. Współpraca z firmą Future Północ umożliwiła nam profesjonalne i szybkie wsparcie sektorów produkcyjnych w naszej firmie. Odpowiedni dobór pracowników z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami przełożył się na efekty i spełnił nasze oczekiwania zapewniając należyty poziom wykonywanych usług. Polecamy usługi firmy Future Północ wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoką jakość i dostosowanie do potrzeb klienta oraz partnerstwo w biznesie

Mariusz Krogulewski, Świebodzin Fabryka Okien Drewnianych.

Rekomendujemy firmę Future Północ jako profesjonalnego i odpowiedzialnego kontrahenta. Firma świadczy usługi agencji zatrudnienia z właściwą starannością i efektywnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i dostarczanych nam pracowników.
Firma zapewnia profesjonalne usługi i sprawnie koordynuje swoje działania, cieszy się naszym dużym zaufaniem, co jest dobrą prognozę dla dalszej i szerszej współpracy.
W związku z powyższym możemy szczerze polecić future jako partnera biznesowego.

Katarzyna Stankiewicz, HITACHI

zainteresowany współpracą?

Jesteśmy w pełni dostępni i zaangażowani dla naszej przyszłej współpracy. Jeżeli argumenty, o których mogłeś przeczytać powyżej przekonały Cię, to zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas lub zadzwoń na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Współpraca z firmami produkcyjnymi

FUTURE KRZYSZTOF AKONOM

ul. Racławicka 9/5
47-200 Kędzierzyn-Koźle

REGON: 532324156
NIP: 749-147-04-04

Nie czekaj i wypełnij formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Przekazane dane kontaktowe zostaną użyte tylko do kontaktu i nie będą używane w innych celach oraz udostępniane innym podmiotom.

Administratorem danych osobowych jest FUTURE Krzysztof AKONOM, Racławicka 9/5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, Numer NIP 532324156 .. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody:

 • Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO, w celu realizacji niniejszego zgłoszenia;
 • Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zgłoszenia;
 • posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody
 • w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • masz prawo do wniesienia skargi do GIODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Nie jesteś zobowiązana/y do ich podania;
 • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Leasing pracowników. Outsourcing pracowniczy na najwyższym poziomie

Rynek pracy zmienia się w dynamicznym tempie, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Proces ten dotyka zarówno pracowników, jak i pracodawców – ich oczekiwania, potrzeby oraz możliwości. Dlatego z pomocą przychodzą skuteczne i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy w naszej firmie, obsługując kompleksowo klientów z zakresu leasingu pracowniczego. To świetny sposób na szybkie i efektywne zareagowanie na bieżące potrzeby kadrowe. Jeśli szukasz sposobu na elastyczne zatrudnienie osób na różnorodne stanowiska, chcesz to zrobić w stabilny i bezpieczny sposób, zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i poznaj naszą ofertę.

Wynajem pracowników – na czym polega to rozwiązanie?

Obsługujemy wielu klientów, którzy działają w branżach cechujących się sporą sezonowością. To właśnie dla nich przygotowaliśmy profesjonalną i kompleksową ofertę wynajmu pracowników. Oczywiście nie jest to jedyne grono pracodawców, do którego chcemy trafić. Chętnie przedstawimy Ci rozwiązania dobrane idealnie dla Ciebie i Twojej firmy.
Jeśli poszukujesz korzystnego sposobu na to, by skompletować rzetelny zespół pracowników tymczasowych, którzy pomogą w czasie wzmożonej produkcji bądź w momencie, a jednocześnie umożliwią bezpieczną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, skorzystaj z naszych usług. Doskonale wiemy, co zrobić, by Twoja firma zniwelowała koszty i ryzyko zatrudnienia pracowników etatowych, dla których nie będzie wystarczająco dużo pracy. Współpraca z nami to szereg korzyści, a przede wszystkim transparentność, bezpieczeństwo i zadowolenie. Postaw na profesjonalizm, który chcemy Ci zapewnić od samego początku współpracy.

Zatrudnienie obcokrajowca – wszystkim zajmiemy się za Ciebie

Nie da się ukryć, że zatrudnienie obcokrajowca w Polsce wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia z uwagi na szereg regulacji prawnych, które trzeba spełnić. Aby w bezpieczny sposób prowadzić biznes i poszerzać kadrę o rzetelnych pracowników z innych krajów, należy znać bieżące ustawy oraz rozporządzenia. Jest to sporym wyzwaniem, szczególnie że zmiany w tym obszarze są dość częste. Dlatego chcemy odciążyć pracodawców, oferując kompleksowe wsparcie jako agencja pracy tymczasowej. Zajmujemy się całym procesem pozyskiwania pracowników – nie tylko rekrutujemy, ale także opiekujemy się zatrudnionymi, sprawdzamy kwestie legalności pobytu i pracy, a przy tym śledzimy wszelkie nowelizacje, by w odpowiedzialny sposób wywiązywać się z powierzonych nam obowiązków.
Proces zatrudniania cudzoziemców jest złożony, dość długi i dla niektórych skomplikowany. Szczególnie w przypadku, gdy nie ma się wystarczających kompetencji. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dokonanie tego właśnie przy pomocy profesjonalnej agencji pracy, która będzie w stanie zająć się wszystkimi czynnościami, gwarantując bezpieczeństwo i spokój. My zajmiemy się pozyskaniem pracowników tymczasowych, a Ty skupisz się na rozwoju swojego biznesu.

Wynajem pracowników fizycznych – poznaj korzyści współpracy z nami

Współpraca z naszym biurem pośrednictwa pracy to szereg zalet. Przede wszystkim leasing pracowników to oszczędności i korzyści ekonomiczne. Minimalizujesz wydatki związane z zatrudnieniem osób, co jest niezwykle ważne w przypadku zadań sezonowych. Oszczędzasz nie tylko fundusze, ale również czas, ponieważ to właśnie nasi specjaliści zajmą się pozyskaniem kompetentnych pracowników. Proces rekrutacji czy samego zatrudnienia leży po naszej stronie. Wybieramy osoby, które idealnie spełnią określone wymagania. To także sposób na optymalizację organizacji pracy. Dzięki nam możesz osiągnąć jej wyższy poziom i tym samym zwiększyć przychody firmy, skupiając się właśnie na tym zadaniu bez dodatkowych obowiązków po stronie administracyjno-kadrowej.